אודותינו

נותנים את התמיכה והתקווה

ארגון החסד "יד אליהו לזולת" הינו המרכז הארצי למען קשישים ושורדי שואה.

המפעיל לאורך כל ימות השנה מערך סיוע ענק למענם במעטפת מלאה.

החל מהפעלת האמבולנס הראשון בישראל למען קשישים וניצולי שואה.

חלוקת מזון ותלושי קניה לאוכל, מוצרי חשמל, מוצרי היגיינה וניקיון, תרופות, טיטולים, מחלקת השאלת ציוד רפואי שיקומי, יעוץ והכוונה רפואית, חלוקת מאות תנורי חימום ושמיכות בימות החורף וכן בימים אלו חלוקת מאות מאווררים ע"מ להנעים להם את הקיץ.

וכן עוד שלל פרויקטים נוספים.

כלל הפעילות נעשית בלב רחב למען הזולת, והכל בהתנדבות מלאה וללא נטילת שכר כלל!

הארגון קיים היום בפריסה רחבה של סניפים רבים בכל רחבי הארץ, ובהם מאות מתנדבים מכל גווני הקשת הישראלית.

לעמותה אישור ניהול תקין מאת רשם העמותות, וכן אישור מס הכנסה לעניין תרומות לפי סעיף 46 לפקודה. ומלווה באופן קבוע ע"י עורך-דין ורואת-חשבון.

תרמו עכשיו ועזרו לקשישים וניצולי שואה לחיות בכבוד ברווחה ובאושר >>

0
ערכות מיגון לקורונה
0
מתנדבים בארגון
0
נסיעות באמבולנס
0
חלוקות ואירועים

מילים של הכרת תודה!

כתבו לנו מה - 💕

"אני כל כך אסיר תודה על העזרה שיד אליהו לזולת סיפקו לי בתקופה קשה. הצוות שלהם היה אדיב, סבלני, ועשה מעל ומעבר כדי להבטיח שאקבל את התמיכה שהייתי צריך. אמליץ בחום על העמותה הזו לכל מי שנמצא שיש לו צורך בכך."
ציון כהן
"המתנדבים בעמותה הם באמת מדהימים. יש להם לב זהב והם תמיד מוכנים לתת יד מסייעת. ראיתי ממקור ראשון את ההשפעה שהם עשו למישהו מהמשפחה שלנו, ואני ממש ממש מעריך אותם"
ישראל שביבו
"העמותה הזו היא דוגמה נוצצת למה שארגון ללא מטרות רווח צריך להיות. המסירות שלהם לעזור לקשישים היא חסרת תקדים, והם עשו שינוי עצום בחייהם של קשישים רבים בקהילה שלנו. אני ממליץ בחום לתמוך במטרתם ולנדב את הזמן או המשאבים שלך אם אפשר."
חיים ארגמן
"אני לא יכולה להודות מספיק לעמותה הזו על התמיכה המדהימה שהיא סיפקה כשבעלי נזקק לטיפול רפואי דחוף בחו"ל. הם עשו מעל ומעבר כדי להבטיח שהוא יקבל את הטיפול הדרוש לו, ואפילו עזרו בסידורי נסיעות ומקומות לינה. האדיבות והחמלה שלהם. בתקופה כה קשה הייתה משמעות עבורנו, ואני אהיה אסירת תודה לעד על עזרתם.
טובה שני